Svarbi informacija norintiems įsigyti mokyklinę uniformą

Informuojame, kad prasidėjo registracija norintiems įsigyti mokyklinę unifomą. Siekdami sklandaus darbo, siūlome iš anksto registruoti savo mokyklą norimai dienai (uniformų užsakymai ateinantiems mokslo metams vykdomi nuo 2015 m. 05 mėn. iki 2015-06-13). Pasirinktą dieną Jūsų mokyklos moksleivius aptarnausime be eilės.

Užsiregistruoti galite jau dabar telefonais: 8 (4) 546 3596, 8 (648) 39991 arba el. paštu: manovita.pan@gmail.com.

P.S. Mokyklai, neužsiregistravusiai iš anksto, nebus skirta pirmenybė aptarnaujant parduotuvėje. Tokiu atveju, prašytume žemiau nurodytą informaciją pateikti tėvams (globėjams).

SVARBI INFORMACIJA NORINTIEMS ĮSIGYTI MOKYKLINĘ UNIFORMĄ

• Uniformą ateinantiems mokslo metams galima užsisakyti iki šių metų birželio 13 d., UAB „Manovita“ parduotuvėje (Klaipėdos g. 36, Panevėžys)
  • Užsisakant mokyklinę uniformą reikia palikti avansą (ne mažiau kaip 20 €). Atsiskaityti galima tik grynais pinigais.
  • Nuo 2015-06-16 iki 2015-08-29 užsakymai nepriimami.
  • Šiuo laikotarpiu (nuo 2015-06-16 iki 2015-08-29) galima įsigyti tik pagamintą produkciją (jeigu bus tinkamas dydis).
  • Vėliau užsakymų priėmimas atnaujinamas rugsėjo mėnesį.
  • Užsisakant nestandartinio dydžio gaminį, mokamas 40% antkainis nuo pagrindinės kainos.

Pagarbiai,

UAB „Manovita“  administracija

Mob. 8 670 31 537

El.p. manovita2@gmail.com

Į Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados 11 klasių mokiniams pirmąjį etapą Vilniuje kviečiamas Raguvos gimnazijos mokinys Lukas Kryžauskas (mokytoja metodininkė Eglė Timofejeva)

Š. m. vasario 4 d., 16.30 val. visus mokinių tėvelius, kviečiame į Tėvų dienos renginį Raguvos gimnazijoje. 16.30 val. vyks psichologės paskaita, po jos – tėvų savo kabinetuose lauks dalykų mokytojai, klasių auklėtojai bei gimnazijos administacija.

Gimnazijos administracija

TOP 10 geriausi Raguvos gimnazijos mokiniai pagal vidurkius, 1 pusmetis, 2014–2015 m. m.

Nuo š. m. sausio 12 d. pirmadieniais ir trečiadieniais pradinių klasių mokiniai po pamokų namo bus vežami 14.05.

Gimnazijoje pradedami vykdyti projektai – „Draugauk su knyga”, „Didysis draugas, mažasis draugas”.

Gimnazijos administracija

Būkite laimingi sulaukę šv. Kalėdų ir Naujųjų 2015–ųjų metų!