Jaunųjų mopedų ir motociklų vairuotojų finalinės varžybos 2015

Gegužės 30 d. Raguvoje vėl vyko jaunųjų mopedų ir motociklų vairuotojų respublikinės varžybos, kurias organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Lietuvos automobilių kelių direkcija, Švietimo ir mokslo ministerija bei Raguvos gimnazija.

Varžybose dalyvavo Kupiškio r. Alizavos, Anykščių r. Traupio bei Kavarsko pagrindinių mokyklų ir dvi mūsų gimnazijos komandos. Visų komandų dalyvių laukė kelių eismo taisyklių rungtis, figūrinis mopedo ar motociklo vairavimas ir moto estafetė aikštelėje, o kai kurie mokiniai dalyvavo asmeninėse varžybose. Vieniems sekėsi labai gerai ar gerai, kitiems koją pakišo jaudulys, neįprasta aikštelė arba nepaklusni transporto priemonė.

Komandinėse varžybose I ir II vietas iškovojo mūsiškiai. Trečioji vieta atiteko traupiečiems.

Asmeninėse varžybose lyderiais tapo mūsų gimnazijos atstovai – Matas Sakalauskas ir Domantas Ladauskas. Beje, jie abu geriausiai žinojo kelių eismo taisykles – padarė tik po vieną klaidą.

Visi varžybų dalyviai apdovanoti asmeninėmis organizatorių ir rėmėjų dovanomis ir saldžiaisiais prizais.

Varžybų vyr. teisėjas Alvydas Brazdžius.

Varžybų rėmėjai – Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio rajono policijos komisariatas, VĮ Panevėžio regiono keliai.

Raguvos gimnazijos komandų nariai:

I komanda – Domantas Ladauskas, Ignas Kuncė, Simonas Survila, Jokūbas Valiukas.

II komanda – Lukas Krasuckas, Adomas Valiukas, Matas Sakalauskas, Jokūbas Šibirkštis.

Devintokas Simas Stankevičius atstovavo Traupio pagrindinės mokyklos komandai.

Sveikiname visus dalyvius, nugalėtojus ir mokytoją Algirdą Rutkauską, kuris įdėjo daug darbo ir pastangų organizuojant varžybas.

Neformaliojo vaikų švietimo organizatorė Vitalija Blebaitė

Gegužės 29 d. nuaidėjęs paskutinis skambutis paskelbė mokslo metų pabaigą ir ilgai lauktų vasaros atostogų pradžią 1–5 klasių mokinukams, o ketvirtokams atsisveikinimą su jaukia klase, priprastu klasės suolu ir mylima mokytoja Sandra Daukantiene.

Raguvos gimnazijos abiturientams gegužės 28 diena atminty išliks ilgai. Tą dieną jie mokykliniu autobusu susiorganizavo paskutinę ekskursiją į mokyklą, tą dieną jiems nuskambėjo paskutinis skambutis. Obelų žiedų taku mušant būgnams į salę juos iškilmingai įvedė pirmokai.

Gegužės 19 dieną priėmę kvietimą vykome pas artimiausius kaimynus į Anykščių rajono Traupio pagrindinę mokyklą. Trečiokas Arminas Danila ir pirmokas Miražas Kupčinskas dalyvavo gamtos konkurse.  Nors pirmų vietų vaikams laimėti nepavyko, dovanų sielai teko daug.

Niekam nepaslaptis, kad maži vaikai nori turėti draugų vyresnėse klasėse, tačiau jų susirasti ne visiems pasiseka, nes stinga bendravimo įgūdžių, pasitikėjimo savimi, drąsos. Tačiau keletui pradinių klasių mokinių tai padaryti pavyko.

Gegužės 15 dieną Raguvos gimnazijoje buvo švenčiama „Šeimos diena“. Šiais metais didelis dėmesys skiriamas vyresnių ir jausnesnių kartų bendravimui, bendradarbiavimui, tarpusavio supratimui.