Renginiai

Salotų ir mišrainių diena

Mokinių parlamento iniciatyva gimnazijoje spalio 19-oji buvo ypatinga – vadinosi Salotų ir mišrainių diena. Nuo pat ryto technologijų kabinete virė darbas. Technologijų mokytojai Indrei vadovaujant, merginos tarkavo, pjaustė ir kitaip smulkino iš namų atsineštas daržoves ir vaisius, juos gardino įvairiais prieskoniais, riešutais ir sėklomis. Taip „gimė“ net 7 rūšių mišrainės ir salotos. Po visą ketvirtą aukštą sklido nuostabiausi kvapai, kutenę ne vieno nosį. Šiaip taip sulaukę ilgųjų pertraukų, pirmieji pirkėjai pasirodė nespėjus nuaidėti skambučiui. Viliojo viskas: kvapai, spalvos, pavadinimai. Ir kaina buvo juokinga: trys patiekalo šaukštai su baltos duonos skrebučiu kainavo 20 centų. Sotu, skanu, paprasta pasigaminti ir mėsos nereikia – tokia smaližių nuomonė.

Merginų džiaugsmui, pirkėjų netrūko. Kas norėjo, ne tik alkio kirminėlį numalšino, bet ir kaip reikiant skrandį prikimšo. Dar ir namiškiams nupirko.

Mokinių parlamento kuratorė V. Blebaitė




Ankstesnės naujienos


Spalio 12 d. 18 aktyviausių 2–4 klasių mokinių pagal projektą „Žvelgiu į ateitį“ vyko į Panevėžio kraštotyros muziejų, į edukacinę programą „Žvakių liejimas“. Tautiniais rūbais apsirengusi muziejaus darbuotoja mums papasakojo apie Vėlinių papročius, žvakių atsiradimą.

Š. m. spalio 15 d. Trakų rajone, Aukštadvaryje vyko Lietuvos keliautojų sporto daugiakovės čempionato VIII etapas – kalnų kelionių technikos varžybos Gedimino taurei laimėti. Tai paskutinės šiais metais čempionato varžybos lauke. 

Raguvos gimnazijos pradinių klasių mokiniai prisijungė prie visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ inicijuotos akcijos – Solidarumo bėgimo, kuris vyko spalio 7 dieną. Solidarumo bėgimui mokiniai ruošėsi visą savaitę. Ieškojo rėmėjų – tėvelių, globėjų ar senelių, giminaičių...

Spalio 5 d. Raguvos gimnazijoje, kaip ir kasmet, vyko Savivaldos diena. Gavome užduotį (o kartu ir galimybę) išbandyti save mokytojų vaidmenyje. Nenorėjome sekti kiekvienais metais taikomu nuobodoku modeliu, todėl nusprendėme sulaužyti kai kurias tradicijas.

Tas, kuris nemoka svetimų kalbų, nesupranta ir savosios. J. V. Gėtė