Renginiai

Pasitikrinome žinias „Europos egzamine“

Gegužės 8 d. visoje Lietuvoje vyko „Europos egzaminas“, skirtas Europos dienai paminėti, kuriame dalyvavo ir  Raguvos gimnazistai – iš viso 9 dalyviai. Vienuoliktą kartą vykusiame „Europos egzamine” dalyvaujantys turėjo atsakyti į 10 pateiktų internetu klausimų ir pasitikrinti žinias apie Europos Sąjungos istoriją, institucijas, kultūrą, geografiją, kalbas ir kt. Geriausiai mūsų gimnazijoje egzaminą išlaikė IVg klasės mokinė Maja Timofejeva. Sveikiname ir linkime sėkmės II etape, kuris vyks gegužės 19 d.

Geriausi rezultatai po I turo:

I vieta – Maja Timofejeva  (IVg klasė) surinkti  8 taškai iš 10

II vieta – Augustė Kielaitė (IIg klasė) ir Daiva Šeštokaitė (Ig klasė) surinkti 7 taškai

III vieta – Karolina Raščiūtė (IVg klasė) ir Ema Leonavičiūtė (IIg klasė) surinkti 6 taškai

Europos egzamino organizatorė

 

Autorius:
Aušra
Skrebienė

geografijos mokytoja metodininkė
Ankstesnės naujienos


2020 m. balandžio 23–29 d. – Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė. Nors viešąjį visuomenės gyvenimą visame pasaulyje pakoregavo kova su koronavirusu, apribojimus patyrė ir  bibliotekos, bet  nors ir kitokia, tačiau ši savaitė  įsimintinesnė.

Šių metų Velykos – kitokios nei įprastai. Jas visi šventė gerokai mažesniame šeimos rate.Tačiau tai netrukdė švęsti linksmai ir šventinė nuotaika vis tiek aplankė mūsų visų namus. Dar prieš šventę 3 klasės mokiniams ir jų šeimos nariams mokytoja Sandra Vaičiulienė paskelbė konkursą...

Klasės valandėlės gali būti visai kitokios, kai jas veda mokinių tėveliai. Tą gali patvirtinti 6 klasės mokiniai, kuriems klasės valandėlę vedė jų klasės draugės Justinos mama Lina Petrikonienė.

Kovo 10 d. teatro menėje vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurso I turas. Renginys buvo skirtas Mokyklų bendruomenių metams paminėti. Renginyje dalyvavo 28 1–4 klasių mokiniai.

Sausio ir vasario mėnesiais mūsų gimnazijos pradinių klasių mokinai dalyvavo Panevėžio r. pradinių klasių mokinių konkurse ,,Jaunasis kūrėjas“ , kuris skirtas Mokyklų bendruomenių metams paminėti. Konkursą organizavo Panevėžio rajono savivaldybės administracijos...