Panevėžio r. savivaldybės vyrų sveikinimas

Mielos kolegės,

vyras ir moteris tai dvi natos,
be kurių žmogaus sielos stygos nesuskamba darniu ir skambiu akordu.

Su kovo 8-ąja, Mielosios moterys,
visados būkite skambiausia ir švelniausia akordo nata.

Panevėžio rajono savivaldybės vyrai
2015 m.

Raguvos gimnazijos uniformą galima užsisakyti šių metų birželio 10 d. (trečiadienį) 10:00-17:40 val. adresu Klaipėdos  g. 36, Panevėžys (parduotuvė UAB „Manovita“).

Informuojame, kad prasidėjo registracija norintiems įsigyti mokyklinę unifomą. Siekdami sklandaus darbo, siūlome iš anksto registruoti savo mokyklą norimai dienai.

Į Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados 11 klasių mokiniams pirmąjį etapą Vilniuje kviečiamas Raguvos gimnazijos mokinys Lukas Kryžauskas (mokytoja metodininkė Eglė Timofejeva)

Š. m. vasario 4 d., 16.30 val. visus mokinių tėvelius, kviečiame į Tėvų dienos renginį Raguvos gimnazijoje. 16.30 val. vyks psichologės paskaita, po jos – tėvų savo kabinetuose lauks dalykų mokytojai, klasių auklėtojai bei gimnazijos administacija.

Gimnazijos administracija

TOP 10 geriausi Raguvos gimnazijos mokiniai pagal vidurkius, 1 pusmetis, 2014–2015 m. m.