Meninio skaitymo konkursas Raguvos gimnazijoje

Sausio 29 d. mokyklos Teatro menėje vyko tradicinis 5-12 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Klasėms atstovavo drąsiausi, ištvermingiausi, atsakingiausi, nes kalbėti prieš auditoriją nėra lengva.
Vertintojų komisijai (I. Kazinskienė, V. Valiukienė, A. Kizienė) vadovavo pavaduotoja ugdymui A. Petrauskienė. Padėkomis buvo apdovanoti visi, o į II turą, komisijos ir žiūrovų nuomone,  siunčiami 6 kl. mokinys Paulius Vaičiulis ir 12 kl. mokinė Justina Žvirblytė.
Dėkojame rėmusiems renginį J. Šikšnienei, I. Kazinskienei, A. Petrauskienei. Tikimės sėkmės II ture.

Neformaliojo vaikų švietimo organizatorė Vitalija Blebaitė

Tėvų švietimo studija sulaukė gražaus mamos atsiliepimo – laiško. Noriai juo dalinamės su visais, nes manome, kad daugelį mamų, net nebuvusių renginyje, kartais užplūsta panašios mintys.

Sausio 13 d. gimnazjoje vyko akcija, skirta kruvinosios Sausio 13-osios nakties įvykiams prisiminti. Per pirmąją pamoką dalykų mokytojai su mokiniais kabinetuose uždegė atminimo žvakeles, dalinosi prisiminimais.

Panevėžio r. Raguvos gimnazija, kaip ir dar aštuonios rajono mokyklos dalyvavo Panevėžio r. pedagoginės – psichologinės tarnybos organizuojamame konkurse „Sveikatos akademija“.

2014 m. metų finalas – kalėdinis visų laukiamas karnavalas.Tradicinis, bet ir šiek tiek kitoks.

Š. m. gruodžio 5 d. Vilniuje, Karaliaus Mindaugo pagrindinės mokyklos aktų salėje vyko 2014 m. Lietuvos mokinių turizmo technikos čempionato nugalėtojų ir prizininkų pagerbimo šventė.