Renginiai

Mokslo metus užbaigėme dėkodami mokytojams

Aš atsako kitokio neturiu – dėkoju tik, dėkoju ir dėkoju“

Viljamas Šekspyras

Mokslo metai buvo kitokie, tiek mokiniams, tiek mokytojams, ypač antroji jų dalis.

Raguvos gimnazijos bendruomenė mokslo metus užbaigė nuotoliniu būdu. Tačiau mokytojai birželio 18 d. noriai rinkosi į paskutinį posėdį, kuris vyko mokykloje.

Taip ilgai nesimatyta, tad mokytojai norėjo pasidalinti įspūdžiais, pasidžiaugti kolegišku bendravimu.  Buvo juntama puiki nuotaika, matyti besidžiaugiančios akys, šypsenos veiduose.

Aptarus ateities planus ir darbus, norėjosi dėkoti mokytojams kaip tikriems super herojams po šio įtempto laikotarpio. Ištarti padėkos žodžiai, įteiktos padėkos mokytojams, paruošusiems mokinius dalykinėms olimpiadoms, kurie pelnė pasiekimų jose.

Įteiktos mokytojams ir mini dovanėlės: maisto papildai gelklei ir imunitetui „Propodezas“ ir mielos, rankų darbo gėlytės su saldainiu, kurias mokytojams dovanojo „Inos rankdarbiai“.

Ačiū už jaukią ir muzikalią popietę mokykloje!

Autorius:
Inga
Kanišauskė

Direktorės pavaduotoja ugdymui
Ankstesnės naujienos


Praėjusį savaitgalį, birželio 13 d., pasibaigė didelį populiarumą išlaikantis tarptautinis vokalistų konkursas „Muzikos talentų lyga 2020“. Šiame konkurse trečią kartą dalyvavo ir trečią kartą I laipsnio diplomu apdovanota (pop kategorija 15 metų) Raguvos gimnazijos mokinė...

Tradicinio „Paskutinio skambučio“ laukia tikriausiai kiekvienas moksleivis. Ta diena kitokia: dvyliktokams ji – paskutinė oficiali mokslų diena, abiturientų tėvams, globėjams – diena, primenanti, kad jų vaikai jau suaugo, vienuoliktokams...

Gegužės 15 d. gimnazija šiemet nešurmuliavo. Tylu buvo ir kieme. Gimnazijos dienos planuotam renginiui ruoštasi kitaip: vesti nuotoliniai užsiėmimai, iš anksto siųstos darbų nuotraukos ir sveikinimai. Šiai dienai kurtas filmukas. Gimnazijos darbuotojai ir 1–IVg klasių mokiniai...

Gegužės 8 d. visoje Lietuvoje vyko „Europos egzaminas“, skirtas Europos dienai paminėti, kuriame dalyvavo ir  Raguvos gimnazistai – iš viso 9 dalyviai. Vienuoliktą kartą vykusiame „Europos egzamine” dalyvaujantys turėjo atsakyti į 10 pateiktų internetu klausimų ir pasitikrinti...

2020 m. balandžio 23–29 d. – Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė. Nors viešąjį visuomenės gyvenimą visame pasaulyje pakoregavo kova su koronavirusu, apribojimus patyrė ir  bibliotekos, bet  nors ir kitokia, tačiau ši savaitė  įsimintinesnė.