Kviečiame skirti 2% gyventojų pajamų mokesčio Raguvos gimnazijai

Panevėžio r. švietimo centras organizavo metodinės medžiagos konkursą „Tarpdalykinė integracija“. Daugiausiai darbų konkursui pateikė ir pagrindinį prizą laimėjo Raguvos gimnazija.

Su kovo 8-ąja, Mielosios moterys, visados būkite skambiausia ir švelniausia akordo nata.

Raguvos gimnazijos uniformą galima užsisakyti šių metų birželio 10 d. (trečiadienį) 10:00-17:40 val. adresu Klaipėdos  g. 36, Panevėžys (parduotuvė UAB „Manovita“).

Informuojame, kad prasidėjo registracija norintiems įsigyti mokyklinę unifomą. Siekdami sklandaus darbo, siūlome iš anksto registruoti savo mokyklą norimai dienai.

Į Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados 11 klasių mokiniams pirmąjį etapą Vilniuje kviečiamas Raguvos gimnazijos mokinys Lukas Kryžauskas (mokytoja metodininkė Eglė Timofejeva)