Informuojame apie standartizuotų testų vykdymą 4 ir 8 klasių mokiniams

Standartizuotuose testuose dalyvauja visų Panevėžio rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 4 klasių ir 8 klasių mokiniai. Apie standartizuotų testų vykdymą iš anksto informuojame mokinius, jų tėvus (globėjus, rūpintojus) ir mokytojus.

STANDARTIZUOTŲ TESTŲ VYKDYMO GRAFIKAS

iki gegužės 14 d.

Gimnazijos administracija

Gerbiami Raguvos gimnazijos bendruomenės nariai,

Visus, norinčius prisidėti prie gimnazijos gerovės 2% fizinių asmenų pajamų mokesčiu, informuojame, kad tai galite padaryti Valstybinės mokesčių inspekcijos tinklalapyje: http://deklaravimas.vmi.lt Juridinio asmens kodas: 190398245. Paramos gavėjo pavadinimas: Panevėžio rajono Raguvos gimnazija. Buveinės adresas: Laisvės g. 24, Raguva, Panevėžio rajonas.

Prašymas pervesti 2% pajamų mokesčio turi būti pateiktas iki 2015 metų gegužės 1 dienos.

Pagarbiai, gimnazijos administracija

Panevėžio r. švietimo centras organizavo metodinės medžiagos konkursą „Tarpdalykinė integracija“. Daugiausiai darbų konkursui pateikė ir pagrindinį prizą laimėjo Raguvos gimnazija.

Su kovo 8-ąja, Mielosios moterys, visados būkite skambiausia ir švelniausia akordo nata.

Raguvos gimnazijos uniformą galima užsisakyti šių metų birželio 10 d. (trečiadienį) 10:00-17:40 val. adresu Klaipėdos  g. 36, Panevėžys (parduotuvė UAB „Manovita“).

Informuojame, kad prasidėjo registracija norintiems įsigyti mokyklinę unifomą. Siekdami sklandaus darbo, siūlome iš anksto registruoti savo mokyklą norimai dienai.